Darıca Asansörlü Nakliyat

Darıca Asansörlü Nakliyat

Darıca’da nakliyat hizmeti almanız gerektiğinde bunun için profesyonel olarak hizmet veren bir firma tercih etmeniz gerekmektedir. Çünkü çok para ödeyerek aldığınız eşyalarınızın eşyaların taşınırken zarar görmemesi gerekmektedir. Firmamız uzun yıllardır nakliyat hizmetini profesyonel olarak vermekte ve darıca asansörlü nakliyat hizmetini üstün kalitede vermektedir. Eşyaların taşınması için işinde en iyi olan kişiler ile çalışmanın yanında modern teknolojiyi kullanmaktayız. Özellikle üst katlarda oturan kişilerin eşyalarının taşınma sırasında bina merdivenlerini kullanmamakta bu sırada ortaya çıkabilecek riskleri ortadan kaldırmaktayız.

Firmamızın sahip olduğu portatif asansör sistemleri bulunmakta bunların en üst katlara dahi ulaşıyor olması ile üst katlarda oturan kişiler için taşınmayı sorun olmaktan çıkartmaktayız. Taşınma gününde ekiplerimiz evinize tam söz verilen saatte gelmekte ve bir kısmı evin içine girerek paketleme ve ambalajlama yapmaktadır. Diğer kısmı ise bina önüne getirilen asansör sistemini kurmakta ve testini gerçekleştirmektedir. Evin içinde paketlemesi yapılan eşyalar hazırlanan asansörün liftleri üzerine yüklenmekte ve kol gücü kullanmadan aracın içine alınmaktadır. Darıca asansörlü nakliye hizmetini yeni adresinde üst katlarda olması halinde devam ettirmekte ve eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesini sağlamaktayız.

Darıca Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Ev taşımanın getirdiği sıkıntılardan en büyüğü bütçelere getirdiği büyük maliyetlerdir. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutma amacında olan firmamız düşük kar marjı ile çalışmakta ve bütçenize uygun fiyatlar bulmanızı sağlamaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile taşınma öncesinde eşyaları görmekte ve maliyeti belirlemekteyiz. Taşınma bittikten sonra ise ilave maliyetler ile karşınıza çıkmamaktayız. Taşınma sırasında asansör sistemlerinin kullanılması ile taşınma süresinin minimuma inmesini sağlamaktayız. Bina merdivenlerinin kullanılması sırasında bina sakinleri ile sorun yaşanması ihtimalini ortadan kaldırmaktayız.

Darıca Nakliyat yapılırken eşyaların güvenliği için en önemli nokta tam korumanın sağlanmasıdır. Bunun için firmamız paketleme ve ambalajlama konusuna önem vermekte TSE standardında kaliteli ambalaj malzemesi kullanmaktadır. Her eşya kendi cinsine uygun teknik ile koruma altına alınmaktadır. Darıca asansörlü eşya taşıma fiyatları hizmetimizi sigorta kapsamında vermekteyiz. Şehir içinde olduğu gibi şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de geniş araç filomuz ve profesyonel ekiplerimiz ile yanınızda yer almaktayız.