Darıca Eşya Depolama

Darıca Eşya Depolama

Amerika ve Avrupa’da uzun yıllardır verilmekte olan bu hizmeti firma olarak ülkemize getirmiş bulunmakta Darıca eşya depolama yapmaktayız. Büyük paralar ödeyerek almış olduğunuz eşyalarınızın sizin için çok kıymetli olduğu bir gerçektir. Bu eşyaları bir süreliğine kullanmayacak olmanız halinde ise elinizden yok pahasına çıkartmak yerine bu hizmetimizden yararlanmanız eşyalarınızın korunması için uygun çözüm olmaktadır. Merkeze yakın geniş, gerekli tüm koruma önlemlerinin alınmış olduğu depolarımızda eşyalarınız sizin istediğiniz süre boyunca hiçbir zarar görmeden kalacaktır. Depolarımıza getirmeden önce paketlemesini yaptığımız eşyalarınızı burada onlara ayırdığımız bölüme dikkatle istifleyecek ve üzerlerini de naylonla kaplayarak alacağınız güne kadar bu şekilde kalmasını sağlamaktayız. Eşyalarınızı depolarımızdan almak istediğinizde bunu birkaç gün önceden haber vermeniz program yapabilmemiz için yararlı olacaktır.

Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti Vermekteyiz

Tecrübeli ve en çok tercih edilen nakliyat firması olarak müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi görmekteyiz. Nakliyat sırasında olduğu gibi Darıca eşya depolama yaptığımızda da güvenliğinin tam olması için paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Bu hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz halinde eşyaları teslim alacağımız günü öğrenmekte o gün adresinize gelerek paketleme ve ambalajlamasını yaparak araçlarımıza yüklemekteyiz. Kaliteli malzeme kullanan ekiplerimizin özel teknikleri ile üst düzey koruma sağlamaktayız. Eşyalarınızı teslim almak istediğinizde kendi araçlarımız ve personelimiz ile istediğiniz adrese nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Toplarken demontajını yaptığımız elektronik eşyaların ve mobilyaların montajını yaparak kullanımınıza hazır olarak sunmaktayız.

Darıca Eşya Depolama Fiyatları

Ülkemizde bu hizmeti ilk veren firma olmamıza rağmen rakiplerimizin de artık bu hizmeti verdikleri görülmektedir. Darıca eşya depolama hizmeti almak isteyen kişiler içinde karşılaştırma yapma imkanı oluşmaktadır. Bu karşılaştırma sırasında ilk akla gelen uygun fiyat olmakla birlikte bundan daha önemli olan eşyaların uzun süre kalacağı depolarda güvende olmasıdır. Bu anlamda firmamız rakiplerinin önüne almış olduğu güvenlik önlemleri ile geçmekte aynı zamanda fiyatlarının da uygun olması ile tercih edilmektedir. Geniş ve güvenli depolarımızdan ilçemizde yaşayan kişilerin yanında tüm Kocaeli ve çevre illerde yaşayan kişilerde yararlanmakta ve kullanmadıkları ağır eşyalarının güvende olduğunu bilmektedirler.