Darıca Eşya Paketleme

Darıca Eşya Paketleme

Darıca nakliyat firmamız ilçemizde ve tüm Kocaeli ilinde yaşayan kişilerin evlerini ve ofislerini taşımaları gerektiği durumlarda profesyonel kadrosu ile üstün kalitede hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmetlerini sunmakta olan firmamız darıca eşya paketleme konusunda işinde uzman kişilerden ekiplerini oluşturmaktadır. Bu konuya önem vermekteyiz çünkü çok para ödeyerek aldığınız eşyaların taşınırken zarar görmemesi birinci önceliğimizdir. Ev eşyalarının farklı cinsleri olduğunu bilmekte ve bunun için her eşyayı kendi cinsine uygun malzeme ve teknik ile paketleme yapmaktayız.

Elektronik eşyalarınızın ve mobilyalarınızın taşınırken zarar görmemesi için önce demontajını yapmaktayız. Yeni adreste de montajını ustalarımız ile yapmakta ve böylece farklı ustalardan hizmet almak zorunda kalmamanızı sağlamaktayız. Kırılma ihtimali yüksek olan eşyaları paketleme yapmanın ardından içleri köpüklü olan kutulara yerleştirmekte bu şekilde koruma düzeyini arttırmaktayız. Taşınırken en büyük sıkıntı yaşanan zaman kaybından dolayı olmaktadır. Bunu önlemek adına geniş ekipler ile hizmet vermekte ve eşyaları toplama yerleştirme işlemini darıca eşya paketleme ve ambalajlama yaparak bizler üstlenmekteyiz.

Sigortalı Nakliyat Sırasında Eşya Paketleme

Nakliyat sektörünün en deneyimli firmalarından biri olarak işimizde uzman olmanın yanında son teknoloji araçlar ve asansör sistemleri ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Hizmet kalitesinden ödün vermeyerek yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmaktayız. Her müşterimize garanti vermekte ve içleri rahat olarak taşınmalarını sağlamaktayız. Bunun yanında nakliye sırasında eşyaların trafiğe çıkıyor olması nedeniyle elimizde olmayan nedenlerden dolayı zarar görme ihtimali olduğunu bilmekte ve bunun için sigortalı nakliyat desteği vermekteyiz. Eşyaların gerçek değerinden sigortalanması için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Darıca Şehirler Arası Nakliyat Sırasında Eşya Paketleme

Şehir içinde olduğu gibi şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de ülkemizin her il ve ilçesine hizmet götürmekteyiz. Üstün kalitede hizmetimiz ile çevre illerden de yoğun talep görmekte gelen bu talepleri karşılamak içinde ekiplerimizi ve araç filomuzu genişletmeye devam etmekteyiz. Nakliyat hizmetini verme noktasında bütçenize uygun fiyatlar bulmanızı sağlamak için düşük kar marjı ile çalışmaktayız. Darıca eşya paketleme yapan firmamız zaman kaybı yaşamanızı önlemek için planlı olarak çalışmakta ve taşınma planını yetkili personelimizin koordinasyonunda gerçekleştirmekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için online iletişime geçebilirsiniz.