Darıca Eşya Taşıma Fiyatları

Darıca Evden Eve Nakliyat Firmaları
Eylül 22, 2019

Darıca Eşya Taşıma Fiyatları

Darıca Eşya Taşıma Fiyatları

Nakliye yani eşyaların bir yerden başka bir yer taşınması için günümüzde profesyonel olarak hizmet veren firmalar bulunmaktadır. Darıca eşya taşıma fiyatları da taşınacak eşyanın miktarına ve gideceği adrese bağlı olarak değişmektedir. Nakliye firmalarına baktığımızda bazılarının fiyat listesinin olduğunu görmek mümkün olmaktadır. Oysa bu doğru bir yaklaşım değildir çünkü her nakliyenin maliyeti mutlaka değişmektedir. Bu nedenle de işini titizlikle yapan bizim gibi firmalar fiyat teklifini telefonda değil eşyaların bulunduğu adrese yapacakları ziyaret ile vermektedir. Firmamız bu ziyaret için ücret talep etmemekte ve taşınmanın maliyetinin bütçenize uygun olmasını sağlarken aynı zamanda önceden hazırlık yapabilmenizi de sağlamaktadır.

Firmamız hizmet kalitesinden ödün vermemekte ücretsiz ekspertiz hizmeti ile fiyatı belirlemenin ardından teklifin kabul edilmesiyle birlikte planlama yapmaktadır. Taşınmanın kısa sürede ve eşyaların hasar görmeden taşınması ilk hedefler olmakta ve plan bu hedefler doğrultusunda yapılmaktadır. Paketleme ve ambalajlama hizmeti de ücretsiz olarak verilerek darıca eşya taşıma fiyatları ayrıca bu hizmet ile arttırılmamaktadır. Eşyaların koruma altında olarak taşınması için müşterilerimizden paketleme konusuna girmemelerini rica etmekteyiz. Çünkü bu işlemin mutlaka işinde uzman kişilerce ve özel teknikler ile yapılması gerekmektedir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Daha önce hiç evini ya da ofisini taşımamış kişiler fiyat araştırması yapmaları sırasında farklı seçenekler ile karşılaşabilmektedirler. Bazı firmalar üst katlarda olan eşyaların taşınması için asansör sistemlerini kullanmak için ilave ücret istemektedirler. Oysa bu doğru bir yaklaşım değildir çünkü eşyaların güvenliği ve zarar görmeden taşınması nakliye firmasının sorumluluğu altındadır. Bunun için kullanılacak olan yöntemler ve cihazlar için ilave ücret alınmaması gerekmektedir. Bu gerçeğin ışığında darıca eşya taşıma fiyatları belirlerken firma olarak asansör sistemlerini kullanmamız gerektiğinde ilave ücretler istememekteyiz.

Taşınma ücretinin belirlenmesinde eşyanın miktarı yeni taşınacağı adresin uzaklığı önem taşımaktadır. Bunları göz önüne alarak fiyatın belirlenmesinden sonra ise anlaşmaya varıldıktan sonra ortaya çıkabilecek ilave masraflar firmamız tarafından karşılanmakta asla müşterilerimize yansıtılmamaktadır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti odaklı uygun fiyatlı hizmetimiz ile firmamıza talepler artmaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir