Darıca Evden Eve Nakliyat

Darıca Evden Eve Nakliyat

Darıca evden eve nakliyat hizmetini firmamız uzun yıllardır üstün kalitede olarak vermekte ve garantili hizmeti ile içiniz rahat olarak taşınabilmenizi sağlamaktadır. Ev taşımanın sıkıntılı bir süreç olduğunu biliyor ve profesyonel ekibimiz ile bu süreç içinde ki bütün sıkıntıları ortadan kaldırarak eşyalarınızın güvende olarak taşınmasını sağlıyoruz. Taşınma sırasında eşyaların güvende olması en önemli noktadır ve bu alanda tecrübeli olmamız ile üst düzey önlemler almakta bu şekilde eşyaların güvende olmasını sağlamaktayız.

Evinizi taşımanız gerektiğinde firmamızı tercih etmeniz halinde bunun kısa sürede ve eşyalarınız zarar görmeden gerçekleşmesini sağlamaktayız. Bizimle iletişime geçmenizden sonra taşınmadan önce evinizi ziyaret etmekte eşyaların miktarını görerek bütçenize uygun olacak fiyat teklifimizi sunmaktayız. Fiyat teklifimizi onaylamanız halinde karşılıklı görüşerek taşınma planı oluşturmaktayız. Eşyaların miktarına göre yeterli sayıda ekip ile taşınma gününde evinize tam söz verdiğimiz saatte gelmekte ve planı adım adım uygulamaktayız. Yetkili arkadaşımız ekibin başında yer alarak gerekli koordinasyonu ve kontrolü gerçekleştirmektedir.

Darıca Evden Eve Nakliyat Firmaları

Darıca evden eve nakliyat firmaları olarak profesyonel olarak nakliyat hizmeti vermekte ve sorun yaşamadan taşınmanızı sağlamaktayız. Evinizi taşımanız gerektiğinde bunu kendi imkanlarınız ile de gerçekleştirebilirsiniz. Yalnız bu durumda ortaya çıkabilecek riskleri önceden kabul etmiş olur, taşınmayı daha uygun maliyet ile gerçekleştirmek isterken hem zaman kaybı yaşar hem de yapılacak yanlışlar ile eşyaların zarar görmesine neden olabilirsiniz. Bunun yerine firmamız ile çalışarak evinizin taşınmasını tercih ettiğinizde ise

  • Paketleme ve ambalajlama hizmetimiz ile eşyalar tam koruma altına alınır
  • Üst katlarda olan eşyalar portatif asansör sistemleri ile taşınarak merdivenlerden taşınma sırasında zarar görmemesi sağlanırken ayrıca taşınma süresinin kısalması sağlanır
  • Üstü kapalı, içleri süngerle kaplı eşya nakliyesi için özel tasarlanmış araçlar ile nakliye gerçekleştirilir ve eşyaların trafikte zarar görme riski ortadan kaldırılmış olur.

Darıca nakliyat firması olarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmakta ve bu sayede müşteri portföyümüzü gün geçtikçe genişletmekteyiz. Sigortalı olarak bütün hizmetlerimizi sunmakta bu şekilde nakliye sırasında istenmeyen kazalar olması halinde sıkıntı yaşanmasını önlemekteyiz.