Darıca Ofis Taşıma

Darıca Ofis Taşıma

İşlerinizi yürüttüğünüz ofislerinizi kimi zaman yeni bir adrese taşımanız gerekebilir bu durumda Darıca ofis taşıma hizmetini bu alanda tecrübeli ekipleri olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Hata kabul etmeyen nakliyat sektöründe ofis taşımacılığı çok daha büyük dikkat gerektirmektedir. Bu nedenle firmamız işinde en iyi olan kişiler ile ekiplerini oluşturmakta ofis taşımacılığı hizmetini bu şekilde sıfır hata ile vermektedir. Hızla tamamlanması gereken bu nakliyat sürecini geniş ekiplerimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile kısa sürede tamamlamaktayız.

Ofiste işlerin aksamaması için uygun olduğunuz günü belirlemekte ve bugünde tam söz verdiğimiz süre içinde nakliyatı gerçekleştirmekteyiz. Ofislerde bulunan eşyaların çok kıymetli olduğunu bilmekte ve bu eşyaların güvenli olarak taşınması için gerekli tüm önlemleri almaktayız. Taşınma planı yaparak çıkabilecek sorunları tecrübemiz ile ön görmekte ve bunlar içinde önlem almaktayız. Nakliyat sırasında bütün sorularınıza cevap verecek ve sürecin sorunsuz yürümesini sağlayan yetkili arkadaşlarımız ile koordinasyonu sağlamaktayız.

Darıca Ofis Taşıma Sigortalı Nakliyat

Garantili olarak vermekte olduğumuz hizmetlerimiz ile eşyaların taşınma sırasında hasar görmeyeceğinden emin olmanızı sağlamaktayız. Bu garanti kapsamında ayrıca sigortayı da ihmal etmemekte eşyaların gerçek değerinden sigorta yapılmasını sağlamaktayız. Sigortanın önemi ise istenmeyen bir kaza olması halinde ortaya çıkmaktadır. Bir kaza olduğunda bundan dolayı sizler gibi firmamızda sıkıntıya girmemekte sigorta şirketi oluşan hasarı karşılamaktadır. Sigorta yapılıyor olması ile de müşterilerimizin içinin tam olarak rahat olmasını sağlamaktayız. Darıca ofis taşıma için firmamız ile iletişime geçebilir ve bütçenize uygun fiyatları bulabilirsiniz. Ofisin taşınması sırasında profesyonel ekiplerimiz ise şu önlemleri almakta ve çoğu zaman sigortanın ilave bir önlem olarak kalmasını sağlamaktadır.

  • Paketleme ve ambalajlama desteği vermekte her masanın eşyasını ayrı şekilde toplayarak yeni ofiste yerleştirilmesi sırasında karışıklık yaşanmasını önlemekteyiz.
  • Portatif asansör sistemleri kullanarak eşyalar için konforlu bir nakliye süreci oluştururken aynı zamanda zamandan da tasarruf yapmaktayız.
  • İçleri süngerle kaplanmış nakliye yapmaya uygun araçlarımızı profesyonel sürücülerimiz kullanarak en kısa yollardan hedefe ulaştırmaktadır.
  • Yeni ofiste elektronik eşyaların ve mobilyaların kurulumunu yapmakta diğer eşyaları da yerleştirerek işimizi sonuçlandırmaktayız.