Darıca Parça Eşya Taşıma

Darıca Parça Eşya Taşıma

İnsanların zaman zaman bir miktar ağır eşyasını farklı bir adres göndermesi gerekebilmektedir. Bu durumda ise Darıca parça eşya taşıma için uygun çözüm aranmaya başlanmaktadır. Parça eşyalarınızın farklı adres gönderilmesi için ilk aklınıza kargo şirketleri gelmektedir. Oysa onların fiyatlarının oldukça yüksek olması ve taşımayı özensiz yapmalarından kaynaklı eşyaların zarar görme olasılığının yüksek olması bu yöntemin tercih edilmemesine neden olmaktadır. Herhangi bir nakliye aracı ile parça eşyaların gönderilmesi ise belki uygun fiyatlı çözüm olsa da tecrübenin yetersiz olması nedeniyle eşyalar zarar görecektir. En uygun çözümü ise firmamız uygun araçları ve deneyimli personeli ile sunmakta teslim aldığı eşyaların maksimum koruma altında hedef noktaya ulaşarak teslim edilmesini sağlamaktadır.

Darıca Parça Eşya Taşıma Eşya Paketleme

Eşyaların taşınması sırasında zarar görmemesi için olduğu adresten çıkmadan alınması gereken önlemler bulunmaktadır. Darıca parça eşya taşıma sırasında da eşyalar teslim alınırken paketleme ve ambalajlama desteği verilmektedir. Bu şekilde eşyalar uygun ambalaj malzemeleri ile koruma altına alınmakta yeni adresine zarar görmeden ulaşması sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız her eşyanız için aynı şekilde koruma önlemi almaktadır. Bir miktar ağır eşyanızı uygun maliyet ile taşımak için aynı yönde taşınacak olan eşyaları tek araca yüklemekte maliyetin minimuma düşmesini sağlamaktayız. Personelimiz bu konuda deneyimlidir ve eşyalarınız araçta onlara ayrılan bölüme dikkatle istiflenmektedir. Hedef adrese varma süresi hesaplanarak karşılayacak kişilerin de varış saatini bilerek uzun süre beklemesi önlenmektedir.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz

Ülkemizde maalesef trafik kazalarının sık yaşanıyor olması nedeniyle nakliyat sırasında ortaya bu anlamda riskler çıkmaktadır. Bu riski ortadan kaldırmak için son model araçlar ve profesyonel sürücülerimiz ile hizmet vermekteyiz. Bununla yetinmemekte nakliyat hizmeti içinde sigortayı devreye almaktayız. Aldığımız bütün önlemlere rağmen bir kaza olması ve eşyaların zarar görmesi gibi istenmeyen bir durum olduğunda bu zarar sigorta şirketi tarafından ödenmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz gibi firmamızda sıkıntıya düşmemektedir. Nakliyat hizmetinde verilen sözlerin tutulmasının güvenilir olmada önemli olduğunu bilmekte ve hep tam söz verdiğimiz zamanda adresinizde olarak nakliyeyi gerçekleştirmekteyiz.