Darıca Sigortalı Nakliyat

Darıca Sigortalı Nakliyat

Nakliyat sektörü dikkat, tecrübe ve özveri ile çalışma istemekte bu özellikleri olmayan firmaların verdikleri hizmet sırasında büyük sorunlar yaşanmaktadır. Oysa Darıca sigortalı nakliyat yapmakta olan firmamız uzun yılların verdiği tecrübenin yanında dikkatli ve özverili çalışan ekibi ile eşyalarınızı kendi eşyası gibi görerek taşımaktadır. Nakliyat sırasında firma olarak mümkün olan bütün önlemleri alıyor olmamızın kimi zaman yeterli olmadığını bilmekteyiz. Çünkü eşyaların trafikte olduğu zamanlarda dış etkenler ile çeşitli kazalar olabilmektedir. Bu kazaların olması halinde ise sizler gibi bizimde sıkıntı yaşamamızı önleyen ise sigortayı asla ihmal etmiyor olmamızdır. Ücretsiz ekspertiz hizmetini vermekte ve eşyaların gerçek değeriyle sigorta yapılmasını sağlamaktayız.

Darıca Şehir İçi Nakliyat Hizmetini Profesyonel Ekiplerimiz İle Vermekteyiz

Şehir içinde taşınması gereken kişiler bunun kısa sürede ve ayrıca uygun fiyatlar ile gerçekleşmesini istemekte ve bunun için kaliteli hizmeti uygun fiyata veren firma aramaktadırlar. Tam bu noktada Darıca sigortalı nakliyat yapan firmamız dikkatleri çekmektedir. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde taşınmanın bütçenize yüksek maliyetler getirmeyeceğinden emin olmanızı sağlamaktayız. Bunun için eşyaları yerinde görmekte yeni taşınacağı adresi de öğrenerek fiyat teklifi hazırlamaktayız. Diğer firmalar ile karşılaştırdığınızda uygun olduğunu görebileceğiniz teklimizi onaylamanızın ardından da uygun olduğunuz gün içinde tam söz verdiğimiz süte içinde eşyalar için maksimum güvenlik önlemi alarak taşınmayı gerçekleştirmekteyiz.

Asansörlü Nakliyat Hizmetimiz İle Eşyalarınız İçin Konforlu Bir Taşınma Süreci Oluşturmaktayız

İster şehir içinde isterse şehirler arasında taşınmanız gereksin taşınma süresinin uzun olması yaşanan stresin artmasına neden olacaktır. Bu stresin ortadan kalkmasını firmamız asansörlü nakliyat hizmeti ile sağlamaktadır. Kol gücü kullanmadan paketleme ve ambalajlaması yapılan eşyaları asansörlerimiz ile araçlara almaktayız. Bu şekilde kısa sürede eski evinizi boşalttıktan sonra yeni evinizde de aynı sistemi uygulamakta asansörlerimiz ile eşyaları evin içine almaktayız. Darıca sigortalı nakliyat ile ilave güvenlik önlemini almakta eşyaların yerleştirilmesi işlemini de yaptıktan sonra eşyaları teslim aldığımız yeni halleri ile teslim ederek işimizi tamamlamaktayız. Bu kaliteli hizmetimize ilgi gün geçtikçe artarken firmamız da gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.